Miluji kosmetiku

Dr. Santé Detox Hair šampon na vlasy s aktivním uhlím z bambusu CZ - 1 000 ml

Dr. Santé Detox Hair šampon na vlasy s aktivním uhlím z bambusu CZ
Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.
Značka: DR SANTE
Kód zboží: 0302785
Expirace: 02/26
Cena:
150 Kč
6,10 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 24.6 Kč
Praha: skladem 4 ks
Záložky

Popis produktu: Dr. Santé Detox Hair šampon na vlasy s aktivním uhlím z bambusu CZ

Šampon umývá vlasy a pokožku hlavy bez nadměrného vysoušení. Vlasy nezatěžuje a zanechává pocit svěžesti a lehkosti. 
Použití: Šampon naneste na mokré vlasy. Napěňte a vlasy umyjte. Následně důkladně smyjte vodou. 

Toxiny přítomné v okolním prostředí velmi nepříznivě působí na vlasy. Prach, výpary a kouř se usazují na vlasech a pokožce hlavy, čímž vystavují vlasový stvol i vlasový folikul systematické destrukci. Vlasy se začnou lámat a ztrácejí lesk. Mohou se objevit problémy s lupy a vlasy mohou začít dokonce nadměrně vypadávat. Mimořádně nepříznivý vliv na vlasy má životní prostředí ve velkoměstech. Vlasy se mohou stát až několikanásobně citlivějšími na vnější vlivy.  

Řada přípravků Detox Hair, jejímž základem je aktivní uhlí z bambusu, je speciálně vyvinutá na detoxikaci vlasů a pokožku hlavy. Zajišťuje hloubkovou očistu od ekotoxinů a škodlivých mikroskopických částic. Aktivní uhlí z bambusu funguje jako vysoce účinná houba, která absorbuje toxiny a nečistoty a doslova vytahuje škodlivé látky z vlasů a pokožky hlavy.

Citronový esenciální olej osvěžuje a zpevňuje vlasy. Olej ze semen rostliny Inca Inchi obsahuje mastné kyseliny, které zabraňují lámání vlasů, pomáhají předcházet roztřepeným konečkům a dodává vlasům zářivý lesk. Komplex rostlinných aminokyselin posiluje vlasy, zvyšuje jejich ochranu při různých procedurách v kosmetickém salonu či doma. Odstraňuje z vlasů statickou elektřinu. 

Komentáře k produktu: Dr. Santé Detox Hair šampon na vlasy s aktivním uhlím z bambusu CZ

Komentovat