Miluji kosmetiku

Platba a Doprava

PLATBA 

ČESKÁ REPUBLIKA:

1. HOTOVĚ na pobočce, při osobním odběru zásilky (ZDARMA)

2. BANKOVNÍM PŘEVODEM (ZDARMA)

3. PLATBA KARTOU ONLINE (ZDARMA)

4. DOBÍRKOU: Uloženka 29 Kč (nově přejmenováno na WE|DO Uloženka)Česká pošta 41 Kč, Intime (nově přejmenováno WE|DO) doručení na adresu 29 Kč

 

SLOVENSKO: 

1. PRO VŠECHNY ZPŮSOBY DOPRAVY NA SLOVENSKO JE MOŽNÁ PLATBA POUZE KARTOU ONLINE A TO IHNED PO DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY, KDY BUDETE PŘESMĚROVÁNI NA ONLINE PLATEBNÍ BRÁNU. Jiný způsob platby objednávky není možný.

DOPRAVA

DOPRAVA PRO OBJEDNÁVKY PO ČESKÉ REPUBLICE

 

WE|DO ULOŽENKA (nově přejmenováno na WE|DO Uloženka), 60 Kč

Uloženka má již přes 460 výdejních míst, na kterých si můžete svou zásilku vyzvednout. O pohybu zásilky budete informováni prostřednictvím Vašich kontaktních údajů. Vy po objednávce pouze vyčkáte na doručení HESLA v SMS zprávě či e-mailu a balíček si poté jednoduše vyzvednete na Vámi zvoleném místě, kde obsluze nahlásíte tento kód a ta Vám vydá zásilku. Více informací: https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

 

WE|DO Intime - balíček Vám doručí až domů (nově přejmenováno na WE|DO Uloženka), 85 Kč

Nový typ služby doručování balíčků - Intime Vám balíček doručí až na Vaši adresu. Je zde možnost opakovaného doručení.

 

Česká pošta - balík na poštu, 104 Kč

Tuto variantu je možné zvolit, pokud má Vaše zásilka do 30 kg. Zvolíte si jednoduše poštu, na kterou chcete zásilku odeslat. Velkou výhodou je to, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě. Zásilku si jednoduše vyzvednete na Vámi zvolené poště, až se Vám to bude hodit. Více informací: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-na-postu

 

Česká pošta - balík do ruky, 113 Kč

Tuto variantu je možné zvolit, pokud máte balík do 50 kg. Ten doručíme na jakoukoliv adresu v České republice. Pokud máte zájem, Česká pošta také nabízí doplňkovou službu "garantovaný čas dodání", kdy zásilku doručí nejpozději do 14:00 hodin v pracovní den i v sobotu. Ve vybraných městech a obcích pak lze doručit i dříve, nejpozději do 12:00 hodin. Budete informováni o pohybu balíčku prostřednictvím Vašich kontaktních údajů, jako je e-mail či telefonní číslo. Na webu České pošty poté naleznete také možnost "změny termínu i způsobu doručení". Více informací: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky

 

Osobní odběr - ZCELA ZDARMA!

Objednávku si můžete vyzvednout také osobně a to u nás na prodejně - samozřejmě zcela ZDARMA!

Pro objednávku s vyzvednutím s osobním odběrem - si přijďte až po obdržení výzvy k osobnímu odběru, která Vám přijde na email.

 

LIBEREC

Adresa pro vyzvednutí v Liberci je (Drogerie Alisa/Golden Rose): Šaldovo náměstí 30/4 (v ulici 5.května, nacházíme se naproti prodejně DM)

Po-Pá 08:00-18:00 bez polední přestávky / So - aktuálně až do odvolání ZAVŘENO!

Při objednávce s osobním odběrem na pobočce v Liberci, může trvat převoz a doručení zboží z Prahy do Liberce několik dní. Děkujeme za pochopení!

 

PRAHA

Adresa pro vyzvednutí v Praze je (Vzorkovna www.MilujiKosmetiku.cz): Za Valem 1497/10, Praha 4 (kousek od IKEMu na Vídeňské)  

Po-Pá 11:00-19:00 bez polední přestávky

 

BUDĚJOVICKÁ

Pobočka Budějovická: osobní odběr v naší prodejně ve vestibulu metra Budějovická (výstup z posledního vagonu - směrem z centra -najdete nás vlevo od restaurace McDonald’s)

Po-Pá 10:00-18:00 bez polední přestávky

 

DOPRAVA ZDARMA

Nad 2000,- máte u nás dopravu ZDARMA! Platí pouze pro WE|DO ULOŽENKU, WE|DO Intime - odběr na výdejním místě Uloženky či Intime doručení až domů! 

__________________________

 

DOPRAVA PRO OBJEDNÁVKY NA SLOVENSKO - PRO VŠECHNY ZPŮSOBY DOPRAVY NA SLOVENSKO JE MOŽNÁ PLATBA POUZE KARTOU ONLINE A TO IHNED PO DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY, KDY BUDETE PŘESMĚROVÁNI NA ONLINE PLATEBNÍ BRÁNU

 

WE|DO Uloženka (nově přejmenováno na WE|DO Uloženka), 99 Kč

Zásilku si můžete nechat zaslat na jedno Vámi zvolené výdejní místo. Viz.informace výše, pro více infomací: https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

 

Slovenská pošta, 121 Kč

Zásilku si můžete nechat zaslat prostřednictvím Slovenské pošty. Pro více informací: https://www.posta.sk/

 

Balíkobox, 95 Kč

Zásilku si lze nechat zaslat na Vámi vybrané místo balíkoboxu. Více infomací: https://www.posta.sk/balikobox/

 

__________________________________________________________________

 

Okamžikem odeslání za Váš balíček již neručíme. Pokud vzniknou problémy, týkající se dopravy balíčku k Vám, obraťte se prosím na Vámi zvoleného dopravce, abyste problém s dopravou mohli řešit! 

Reklamace (poškození zboží) způsobené přepravní službou nám hlaste nejpozději do 2 dnů. Později nebude reklamace uznána!