Miluji kosmetiku

Časté dotazy

Potřebuji něco upravit, změnit či doplnit v objednávce - jak mám postupovat?

V případě, že potřebujete ve Vaší objednávce něco změnit, doplnit či upravit - ihned nám volejte na telefonní číslo 776 514 514, kde jsme dostupní od pondělí do pátku 11:00 - 19:00 hod. (nepište nám SMS, nepište nám emaily). 

Pokud nám ihned zavoláte, máme možnost ihned reagovat a objednávku ještě dodatečně upravit. V případě, že nám zašlete email, nemůžeme zaručit, že s objednávkou ještě budeme moci něco udělat a nějak ji upravit či pozměnit, protože k emailu se můžeme dostat až déle, kdy už bude Vaše objednávka zpracovaná. Děkujeme Vám za pochopení!

Výrobek není na skladě. Kdy přijde?

Snažíme se doplňovat zásoby co nejčastěji. Pokud máte zájem o produkt, který zrovna není na skladě, neváhejte nás informovat prostřednictvím e-mailu. Napište nám prosím přesný název produktu, jeho značku, obsah a popřípadě i odstín (pokud nějaký má - např. rtěnka) My se Vám co nejdříve ozveme s informací, kdy by mělo dané zboží dorazit a kdy si ho budete moci objednat! 

Budete prodávat i nějakou další kosmetiku?

Aktuální nabídku e-shopu budeme s největší pravděpodobností průběžně doplňovat o nové a zajímavé kousky! Určitě se můžete těšit.