Miluji kosmetiku

O nás

Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na našem novém eshopu!

Už 19 let dovážíme na území ČR řadu značek, zejména Golden Rose, Delia, Rose of Bulgaria, Biofresh, Ocean, Joko Cosmetics a další. Nyní spouštíme již 3. verzi eshopu, zároveň máme dobrou zprávu pro naše pražské zákazníky, v březnu otevíráme další reprezentační prodejnu a zároveň výdejní místo v Praze (Za Valem 1497/10, Praha 4) - kousek od IKEMu na Vídeňské. Centrálu máme v Liberci, kde je i výdejní místo pro osobní odběr zdarma. 

Kosmetiku Golden Rose vyrábí firma ERKUL COSMETICS. V současné době firma vyváží do více než 62 zemí světa, vyrábí kosmetické výrobky značek Golden Rose, Classic, Emily a Selene.

Kosmetika Bione Cosmetics je ryze českou firmou, která vznikla v roce 1998 Pracuje s předními českými výrobci, distributory a dovozci. 

Kosmetická značka Ryor byla založena v roce 1991 a jedná se o českou kosmetiku s přírodními extrakty.

Kosmetika Rose of Bulgaria obsahuje růžový olej a růžovou vodu, což jsou přírodní produkty, které se získávají destilací růže olejnaté, která se nazývá "královnou květů". Obsahuje spoustu tělu prospěšných látek. Je jich až okolo 300! Proto je také kosmetika tak oblíbenou. Kosmetika Rose of Bulgaria má spoustu nových řad, jako např.:
 
  • Royal Rose - která spojuje kvalitu bulharského růžového oleje a také oleje arganového
  • Probiotický jogurt - která obsahuje probiotika z jogurtu a přírodní olej z bulharské růže
  • Herbs of Bulgaria Lavender - která obsahuje novou generaci materiálů, které jsou zcela přirozené a bez parabenů, barviv a ropných produktů.
  • Olivový olej - která obsahuje navíc také blahodárný olivový olej

Kosmetická značka DELIA Cosmetics se věnuje prodeji prvotřídní kosmetiky, která obsahuje mimořádně účinné a jedinečné suroviny. Můžete si vybrat jak z dámské kosmetiky, tak i z kosmetiky pro pány. Kosmetika má široké spektrum využití pro všechny věkové kategorie - a jak se to tak říká "za málo peněz, hodně muziky"!

 

 

Věříme, že si na našem eshopu vyberete skvělé produkty, které si zamilujete!