Miluji kosmetiku

O nás

Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na našem novém e-shopu! Uvidíte u nás nejen stav skladových zásob , ale i datum spotřeby jednotlivých výrobků.  Zákazníci, kteří jsou registrovaní v původním e-shopu prosíme, aby se zde na novém e-shopu zaregistrovali znovu.

 

Již 19 let dovážíme na území České republiky řadu značek jako je například značka Golden Rose, Delia, Rose of Bulgaria, Biofresh, Ocean, Joko a nově také kosmetickou značku Bielenda a Elfa Pharm!

  • Golden Rose je známá turecká značka, nabízející vysoce kvalitní kosmetiku. V nabídce najdete širokou škálu rtěnek, laků na nehty, tužek, pudrů, make-upů  a mnoho dalšího. Výrobky této značky se vyznačují vysokou kvalitou, skvělou pigmentací, elegantním balením a zejména pak dostupnými cenami!
  • Delia Cosmetics se věnuje výrobě a prodeji prvotřídní pánské a dámské kosmetiky. Produkty této značky obsahují jen ty nejvybranější suroviny a jsou mimořádně účinné. Všechny produkty procházejí přísným dermatologickým i mikrobiologickým testováním. Jedná se o produkty, které by mohlo vyznačovat následující: "za málo peněz - hodně muziky".
  • Bione Cosmetics je česká značka přírodní kosmetiky. V sortimentu této značky najdete produkty na pleť, tělo i vlasy a to vše za lidové ceny! Vybrat si můžete ze spousty řad s různými vůněmi.
  • Ryor vyrábí českou kosmetiku s přírodními extrakty. Jedná se o velmi oblíbenou českou značku kosmetiky. Nabízí produkty pro běžné spotřebitele, ale také profesionální řadu pro kosmetické salony.
  • Biofresh je přírodní bulharská kosmetika. Používá nejcennější organické složky z místní krajiny, které jsou určené k výrobě ucelené řady přírodní kosmetiky. Společnost vyrábí kosmetiku s růžovým olejem, arganovým olejem, růžovou vodou, probiotiky, levandulí a olivovým olejem. Podle těchto surovin je značka rozdělená do řad, které se nazývají Rose of Bulgaria, Royal Rose, Herbs of Bulgaria, Olive Oil a Yoghurt of Bulgaria.
  • Bielenda má bohatou nabídku produktů s více než 400 produkty, které jsou určené běžným spotřebitelům, ale také kosmetickým salonům či wellness centrům. Produkty této značky jsou určené pro ty, kteří touží po krásném a mladistvém vzhledu a to vše za rozumnou cenu.
  • Elfa Pharm nabízí širokou škálu kosmetických přípravků pro starostlivost o tvář, tělo a vlasy. Značka Dr.Sante nabízí kvalitní řadu vlasové péče, obsahující například: arganový olej, kokosový olej či makadamový olej. Green Pharmacy je řada kosmetiky spojující poznatky tradiční bylinné medicíny a moderní vědy. O´herbal obsahuje vysoký podíl přírodních bylinných přísad. Při výrobě produktů jsou používány rostlinné extrakty, éterické oleje, přírodní oleje, keratin či kyselina mléčná. Very Berry kombinuje zdraví a krásu! Díky nejmodernějším technologiím se podařilo použít vysoce výživné složky přírodního původu spolu s přírodními ovocnými extrakty a oleji. 

Potvrzení o distribuci produktů značky Ryor

 

INFORMACE OHLEDNĚ TOHO, POKUD SI NEPŘEVEZMETE ZÁSILKU, KTEROU JTE SI OBJEDNALI NA DOBÍRKU

Pokud si objednáte zboží na dobírku a zásilku si nepřevezmete, porušíte tím níže zmíněný zákon.
§ 2118 zákona č. 89/2012 Sb. - Povinnosti kupujícího 
"Kupující zaplatí kupní cenu a věc převezme."


Od našeho e-shopu a taktéž od Vámi zvoleného dopravce obdržíte informace o zaslání a převzetí zásilky do přepravy. V e-mailu Vám poskytujeme také odkaz na sledování pohybu Vaší zásilky. 


Vyzvednutí zásilky je Vaše zákonná povinost. Když si však zásilku nevyzvednete, jsou zde dvě možnosti:
1. Pokud o objednávku máte stále zájem: Zašleme Vám ji znovu, ale pouze s platbou předem na účet či prostřednictvím on-line platby. Cena objednávky bude navýšena o přiměřenou kompenzaci za nevyzvednutou zásilku.
2. Pokud o objednávku nemáte zájem: To, že si zásilku nepřevezmete, neznamená storno či odstoupení od kupní smlouvy. Znamená to, že jste kupní smlouvu porušili a to dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník (nový). Odesláním objednávky a následným přijetím a potvrzením vznikla platbá kupní smlouva a to v plném rozsahu a účinná dle našich obchodních podmínek, které jste v posledním kroku objednávky odsouhlasili. Z Vaší strany náš e-shop nezaznamenal žádost o změnu či storno objednávky - a to ani do doby expedice naším obchodem či do nejzazší doby vyzvednutí na Vámi zvoleném výdejním místě. Dle zákona má náš obchod právo na kompenzaci vynaloženého poštovného a balného od kupujícího. Tato kompenzace je právně vymahatelná, jelikož jste nevyzvednutím zásilky z našeho e-shopu porušili kupní smlouvu.


Proto Vás požádáme o platbu kompenzace - zašleme Vám fakturu s údaji pro platbu.


Pokud kompenzaci nezaplatíte či si nenecháte zboží zaslat znovu, budeme postupovat dále a to následně:


1. Postoupení pohledávky naší agentuře, která se specializuje na vymáhání pohledávek od dlužníků
2. Zaplacení našemu obchodu kompenzaci poštovného
3. Soudní cestou


První a poslední body jsou sice zdlouhavé a pro Vás finančně nevýhodné. Naopak pro nás jsou velmi efektivní. Bod číslo dvě je pro Vás tou nejlevnější a nejpřijatelnější cestou.


V momentě, kdy se nám nevyzvednutá zásilka vrátí, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu a zašleme Vám fakturu, abyste nám mohli zaplatit kompenzaci. Máte plné právo vědět, jaké důsledky může mít neplnění uzavřené smlouvy a to i když se jedná o kupní smlouvu uzavřenou s internetovým obchodem. Pokud si myslíte, že Vás chceme "zastrašit" či že je to "normální a dělá to spousty lidí, že si něco objedná na dobírku a následně nevyzvedne a nemá s tím žádný další problém", můžeme Vás ujistit, že tomu tak není. 


Proto Vás chceme se vší úctou požádat, abyste zodpovědně dostály Vašim závazkům a zboží na dobírku si převzali či provedli platbu kompenzace. Náš obchod totiž svou část kupní smlouvy dodržel - a Vy jste ji nevyzvednutím zboží porušili. Děkujeme Vám za pochopení! 

 

 

 

 

ZÁSADY SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ 

Vážení zákazníci, moc si vážíme důvěry, kterou v nás vkládáte a s radostí pro Vás připravujeme objednávky. Snažíme se být vždy nápomocní - poradit Vám a pomoci. I tak se bohužel setkáváme s chováním zákazníků, kterému nerozumíme a toto chování má za následek špinění dobrého jména našeho e-shopu. Zde jsou příklady toho, o co se například jedná.

 

žádám důkladně zabalit produkty aby se nerozbily X používáte zbytečně moc plastu na balení objednávek 

Toto se nám stává poměrně často. Zákazník žádá důkladně zabalit objednávku, aby se žádný produkt nerozbil. Následně nás však obviní z toho, že používáme moc plastu a nemyslíme ekologicky. Pokud balíme kosmetiku náchylnou na rozbití, musíme daný produkt důkladně zabalit, abychom zamezili jeho rozbití (to platí například u dekorativní kosmetiky - pudry, oční stíny, věci ve skle a další). Bublinkové folie a další se snažíme recyklovat - tzn. používáme výplně z jiných balíků a využíváme je tak několikrát za sebou. To samé platí o krabicích. Používáme krabice, ve kterých nám chodí zboží, abychom je nevyhodili, ale dále využily.

 

trvalo dlouho než mi objednávka přišla či byl jiný problém s doručením - přidal/a jsem e-shopu negativní hodnocení na Heureku

Tato situace nás také velmi mrzí. Zákazníci si totiž často neuvědomují, že my NEJSME přepravní společnost a nemůžeme za to, jak rychle dopravce doručí objednávku. Všude na e-shopu i v emailech máme napsané informace, že v případě problémů s doručením nás má zákazník neprodleně kontaktovat, abychom mu situaci pomohli vyřešit. Většinou nás zákazník však nekontaktuje, situaci aktivně neřeší a jen nám posléze na Heureku dá negativní hodnocení. Problém je v tom, že my objednávku odešleme obratem a co nejrychleji - z naší strany je tedy vše splněno řádně. Ale nakonec dostaneme špatné hodnocení za něco, za co nemůžeme! Nepleťte si prosím služby e-shopu a dopravce a hodnoťte prosím objektivně. A hlavně - hlídejte si své zásilky a v případě problémů situaci aktivně řešte.

 

objednávka není řádně vyzvednuta - vrátí se zpět k nám na e-shop a zákazník ji chce zaslat opakovaně - následně však není schopen uhradit či reagovat na emaily či telefonní hovory

Pokud zákazník objednávku nevyzvedne - vrátí se zpět k nám na pobočku e-shopu. Zákazník obdrží fakturu pro úhradu poštovného a balného. Pokud se jedná o balík na dobírku, který není řádně převzat - poštovné a balné nebylo ze strany zákazníka řádně uhrazeno a my máme dle zákona nárok na úhradu těchto nákladů. Někteří zákazníci však na email reagují tím, že chtějí objednávku zaslat opakovaně a mají o ni zájem. V takovém případě připočteme k původní částce za objednávku znovu cenu dopravy a vyčkáme na úhradu - tentokrát však bankovním převodem předem. Někteří zákazníci však i přesto, že oni sami chtěli objednávku opakovaně zaslat - neuhradí. Následně nereagují na emaily ani na sms zprávy či hovory od nás. Stává se nám také, že těmto lidem musíme volat z jiného (soukromého) telefonního čísla. Tento hovor již zvednou. Nicméně při naší velké snaze řešit tuto situaci a zaslat zákazníkovi objednávku opakovaně - hovor zvednou a následně zavěší. Přitom by úplně stačilo sdělit nám, že se zákazník rozmyslel a objednávku již nakonec znovu zaslat nechce a uhradí původní fakturu za poštovné a balné.