Miluji kosmetiku

O nás

Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na našem novém e-shopu! Uvidíte u nás nejen stav skladových zásob , ale i datum spotřeby jednotlivých výrobků.  Zákazníci, kteří jsou registrovaní v původním e-shopu prosíme, aby se zde na novém e-shopu zaregistrovali znovu.

 

Již 19 let dovážíme na území České republiky řadu značek jako je například značka Golden Rose, Delia, Rose of Bulgaria, Biofresh, Ocean, Joko a nově také kosmetickou značku Bielenda a Elfa Pharm!

  • Golden Rose je známá turecká značka, nabízející vysoce kvalitní kosmetiku. V nabídce najdete širokou škálu rtěnek, laků na nehty, tužek, pudrů, make-upů  a mnoho dalšího. Výrobky této značky se vyznačují vysokou kvalitou, skvělou pigmentací, elegantním balením a zejména pak dostupnými cenami!
  • Delia Cosmetics se věnuje výrobě a prodeji prvotřídní pánské a dámské kosmetiky. Produkty této značky obsahují jen ty nejvybranější suroviny a jsou mimořádně účinné. Všechny produkty procházejí přísným dermatologickým i mikrobiologickým testováním. Jedná se o produkty, které by mohlo vyznačovat následující: "za málo peněz - hodně muziky".
  • Bione Cosmetics je česká značka přírodní kosmetiky. V sortimentu této značky najdete produkty na pleť, tělo i vlasy a to vše za lidové ceny! Vybrat si můžete ze spousty řad s různými vůněmi.
  • Ryor vyrábí českou kosmetiku s přírodními extrakty. Jedná se o velmi oblíbenou českou značku kosmetiky. Nabízí produkty pro běžné spotřebitele, ale také profesionální řadu pro kosmetické salony.
  • Biofresh je přírodní bulharská kosmetika. Používá nejcennější organické složky z místní krajiny, které jsou určené k výrobě ucelené řady přírodní kosmetiky. Společnost vyrábí kosmetiku s růžovým olejem, arganovým olejem, růžovou vodou, probiotiky, levandulí a olivovým olejem. Podle těchto surovin je značka rozdělená do řad, které se nazývají Rose of Bulgaria, Royal Rose, Herbs of Bulgaria, Olive Oil a Yoghurt of Bulgaria.
  • Bielenda má bohatou nabídku produktů s více než 400 produkty, které jsou určené běžným spotřebitelům, ale také kosmetickým salonům či wellness centrům. Produkty této značky jsou určené pro ty, kteří touží po krásném a mladistvém vzhledu a to vše za rozumnou cenu.
  • Elfa Pharm nabízí širokou škálu kosmetických přípravků pro starostlivost o tvář, tělo a vlasy. Značka Dr.Sante nabízí kvalitní řadu vlasové péče, obsahující například: arganový olej, kokosový olej či makadamový olej. Green Pharmacy je řada kosmetiky spojující poznatky tradiční bylinné medicíny a moderní vědy. O´herbal obsahuje vysoký podíl přírodních bylinných přísad. Při výrobě produktů jsou používány rostlinné extrakty, éterické oleje, přírodní oleje, keratin či kyselina mléčná. Very Berry kombinuje zdraví a krásu! Díky nejmodernějším technologiím se podařilo použít vysoce výživné složky přírodního původu spolu s přírodními ovocnými extrakty a oleji. 

 

Nad 2000,- máte u nás dopravu ZDARMA! Platí pouze pro ULOŽENKU, Intime - odběr na výdejním místě Uloženky či Intime doručení až domů! 

 

V avízu k zásilce od přepravce bude uvedeno, že odesílatelem je Uloženka. Je tomu tak proto, že logistika je zajištěna přes centrální překladiště UloženkyNemusíte se tedy bát zásilku převzít! Vše je takto v pořádku. :)

Opakované zaslání: pokud zákazník balík zaslaný z e-shopu nepřevezme a vrátí se nám zpátky - i s nezaplaceným zbožím x i se zaplaceným zbožím - musí nám uhradit částku za dopravu znovu.

 

 

INFORMACE OHLEDNĚ TOHO, POKUD SI NEPŘEVEZMETE ZÁSILKU, KTEROU JTE SI OBJEDNALI NA DOBÍRKU

Pokud si objednáte zboží na dobírku a zásilku si nepřevezmete, porušíte tím níže zmíněný zákon.
§ 2118 zákona č. 89/2012 Sb. - Povinnosti kupujícího 
"Kupující zaplatí kupní cenu a věc převezme."


Od našeho e-shopu a taktéž od Vámi zvoleného dopravce obdržíte informace o zaslání a převzetí zásilky do přepravy. V e-mailu Vám poskytujeme také odkaz na sledování pohybu Vaší zásilky. 


Vyzvednutí zásilky je Vaše zákonná povinost. Když si však zásilku nevyzvednete, jsou zde dvě možnosti:
1. Pokud o objednávku máte stále zájem: Zašleme Vám ji znovu, ale pouze s platbou předem na účet či prostřednictvím on-line platby. Cena objednávky bude navýšena o přiměřenou kompenzaci za nevyzvednutou zásilku.
2. Pokud o objednávku nemáte zájem: To, že si zásilku nepřevezmete, neznamená storno či odstoupení od kupní smlouvy. Znamená to, že jste kupní smlouvu porušili a to dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník (nový). Odesláním objednávky a následným přijetím a potvrzením vznikla platbá kupní smlouva a to v plném rozsahu a účinná dle našich obchodních podmínek, které jste v posledním kroku objednávky odsouhlasili. Z Vaší strany náš e-shop nezaznamenal žádost o změnu či storno objednávky - a to ani do doby expedice naším obchodem či do nejzazší doby vyzvednutí na Vámi zvoleném výdejním místě. Dle zákona má náš obchod právo na kompenzaci vynaloženého poštovného a balného od kupujícího. Tato kompenzace je právně vymahatelná, jelikož jste nevyzvednutím zásilky z našeho e-shopu porušili kupní smlouvu.


Proto Vás požádáme o platbu kompenzace - zašleme Vám fakturu s údaji pro platbu.


Pokud kompenzaci nezaplatíte či si nenecháte zboží zaslat znovu, budeme postupovat dále a to následně:


1. Postoupení pohledávky naší agentuře, která se specializuje na vymáhání pohledávek od dlužníků
2. Zaplacení našemu obchodu kompenzaci poštovného
3. Soudní cestou


První a poslední body jsou sice zdlouhavé a pro Vás finančně nevýhodné. Naopak pro nás jsou velmi efektivní. Bod číslo dvě je pro Vás tou nejlevnější a nejpřijatelnější cestou.


V momentě, kdy se nám nevyzvednutá zásilka vrátí, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu a zašleme Vám fakturu, abyste nám mohli zaplatit kompenzaci. Máte plné právo vědět, jaké důsledky může mít neplnění uzavřené smlouvy a to i když se jedná o kupní smlouvu uzavřenou s internetovým obchodem. Pokud si myslíte, že Vás chceme "zastrašit" či že je to "normální a dělá to spousty lidí, že si něco objedná na dobírku a následně nevyzvedne a nemá s tím žádný další problém", můžeme Vás ujistit, že tomu tak není. 


Proto Vás chceme se vší úctou požádat, abyste zodpovědně dostály Vašim závazkům a zboží na dobírku si převzali či provedli platbu kompenzace. Náš obchod totiž svou část kupní smlouvy dodržel - a Vy jste ji nevyzvednutím zboží porušili. Děkujeme Vám za pochopení! 

 

 

 

 

Věříme, že si na našem e-shopu vyberete skvělé produkty, které si zamilujete!