Miluji kosmetiku

Dr.Santé Macadamia sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ

Dr.Santé Macadamia sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ
Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.
Značka: DR SANTE
Kód zboží: 0203516
Expirace: 03/24
Cena:
150 Kč
5,88 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem 12 ks
Záložky

Popis produktu: Dr.Santé Macadamia sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ

Sada obsahuje: šampon 250 ml, kondicionér 200 ml, mýdlo 100 g

Šampon s makadamiovým olejem a keratinem pro oslabené vlasy. Olej je bohatý na mastné kyseliny, které vyhlazují vlasy a pronikají hluboko do jejich struktury. Dále obnovuje lipidovou vrstvu vlasů. Chrání vlasy před škodlivými účinky vnějších faktorů a keratin vlasy obnovuje a proniká do poškozených částí. Vlasy posiluje a zabraňuje jejich lámavosti. Šampon účinně zvlhčuje a zanechává zdravý vzhled vlasů. Doporučujeme nanést na mokré vlasy, napěnit a následně opláchnout.

Kondicionér, který je vhodný pro rekonstrukci a ochranu vlasů. Je vhodný zejména pro oslabené vlasy. Makadamový olej je vhodný na mastné kyseliny, které pronikají hluboko do vlasu, kde ho vyhladí. Oleje chrání vlas neviditelným filtrem. Keratin doplňuje poškozené části vlasu a pomáhá proti třepení vlasů. Kondicionér dodá vlasům pružnost, měkkost a usnadňuje jejich rozčesávání. 

Krémové mýdlo s obsahem blahodárného bambuckého másla, jemně čistí a vyživuje pokožku. Je vhodné na obličej i tělo a jeho použití je nejvhodnější na suchou až velmi suchou pokožku. Je skvělým pomocníkem pro zimí měsíce, kdy bývá pokožka velmi suchá a popraskaná.

 

Komentáře k produktu: Dr.Santé Macadamia sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ

Komentovat