Miluji kosmetiku

Ryor noční pleťové sérum se sněžnou řasou - 50ml

Značka: Ryor
Kód zboží: 0202175
Kód EAN: 2000121960137
Expirace: 09/22
Cena:
208 Kč
8,16 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem 5 ks
Záložky

Popis produktu: Ryor noční pleťové sérum se sněžnou řasou

NOVINKA - noční sérum se super účinnou aktivní látkou ze sněžné řasy, která je vhodná pro intenzivní vyhlazení pleti a také její hydrataci během spánku. Pleť bude po používání séra pevnější, pružnější, dostatečně hydratovaná a dojde k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek a linek. Sérum je vhodné především pro zralou pleť. Sněžná řasa je charakteristická svou mimořádnou odolností a velkým množstvím živin, které efektivně posilují kožní bariéru. Kyselina hyaluronová spolu se sněžnou řasou zajišťují hloubkovou hydrataci pleti a její vyplnění. První výsledky jsou viditelné již po dvou týdnech pravidelné aplikace tohoto séra. Aktivní látky stimulují obnovu a tvorbu kolagenových vláček, čímž dochází k postupnému zjemňění a vyplnění i hlubokách vrásek. 

Použití: Pro intenzivní anti-age efekt používejte sérum na čistou pleť a to denně po dobu 4 týdnů. Pro dlouhodobý efekt používejte sérum na obličej, krk a dekolt a to pravidelně na noc - před aplikací nočního krému.

Řada obsahující ty nejzajímavější "superaktivní látky". Mnoho z nich bylo představeno na prestižním světovém kosmetickém veletrhu Incosmetic, kde získaly i několik ocenění. Jejich účinky jsou klinicky ověřené a měřitelné. 

Komentáře k produktu: Ryor noční pleťové sérum se sněžnou řasou

Komentovat