Miluji kosmetiku

Golden Rose péče o nehty - 11ml

Značka: Golden Rose
Kód zboží: 0100136
Cena:
57 Kč
2,24 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Záložky

Odstíny produktu: Golden Rose péče o nehty

Popis produktu: Golden Rose péče o nehty

01 BLACK DIAMOND HARDENER - Vyživuje slabé a měkké nehty. Zanechává je silnější a tvrdší. Má silné hydratační úeinky. Lze ho použít jako podklad nebo jako běžný lak s vysokým leskem.

02 4 IN 1 COMPLETE CARE - Kompletní péče, která chrání a oživuje barvu nehtu. Zpevňuje nehty a chrání je před lámáním a třepením. Díky obsahu vitamínu C má silné antioxidační vlastnosti.

03 CUTICLE REMOVER GEL - Gel který změkčuje kůžičku kolem nehtu. Při pravidelném používání brání podráždění či popraskání kůžičky kolem nehtu.

04 MEGA SHINE TOP COAT - Speciální složení laku vytváří na nehtu tvrdou vrstvu, která brání odření laku. Zároveň dodává mega lesklý efekt.

05 NAIL AND CUTICLE BEAUTY OIL - Regenerační a hydratační olej, který zpevňuje suché a lámavé nehty. Podporuje regeneraci nehtu a dodává mu pružnost a odolnost vůči vnějším vlivům.

06 OXYGEN NAIL GROWTH - Přípravek je vhodný pro zrychlení růstu nehtů. Nehty zpevňuje.

07 SMOOTHING BASE - Vyhlazující lak, který je vhondý pro vyrovnání nerovností na nehtu. Pomáhá vytvořit hladkou strukturu nehtu. Potlačuje žlutý odstín na nehtech a dodává zdravý vzhled.

08 NO MORE BITE - Hořký lak, který je výborným pomocníkem proti okusování nehtů.

Komentáře k produktu: Golden Rose péče o nehty

Komentovat