Miluji kosmetiku

Ryor dárková kazeta s denním, nočním a očním krémem

Ryor dárková kazeta s denním, nočním a očním krémem
Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.
Značka: Ryor
Kód zboží: 0204142
Expirace: 08/24
Cena:
1 150 Kč
46,75 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 24.6 Kč
Praha: skladem 1 ks
Záložky

Popis produktu: Ryor dárková kazeta s denním, nočním a očním krémem

Kompletní řada od značky Ryor z řady Caviar Care v elegantním dárkovém balení, které obsahuje denní, noční a oční krém. Všechny krémy mají obsah 50 ml.

Jemný denní polomastný krém s vysokým obsahem kaviárového extraktu a také avokádového a makadamového oleje, které jsou určené k denní ochraně pleti. Krém je vhodný pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti. Krém chrání před vlivy znečištěného životního prostředí, zajišťuje hydrataci pleti, její vypnutí, zpevnění kontur, rozjasnění a také úbytek vrásek. Dermatologicky testován. 

Lehký noční regenerační krém s vysokým obsahem kaviárového extraktu, makadamového oleje a vitamínu E. Krém je určen pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti. Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti. Výrazně snižuje tvorbu vrásek. Ovlivňuje regeneraci a hydrataci pokožky. Podporuje obnovu buněk a dodává pokožce energii. Dermatologicky testovaný.

Oční krém je určený k ošetření citlivého očního okolí. Je vhodný k dennímu i nočnímu ošetření očního okolí. Lze jej použít pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti. Obsahuje kaviárový extrakt, makadamový olej, avokádový olej, pantenol a vitamín E. Hydratuje a vyživuje oblast kolem očí. Viditelně zpevňuje oční okolí. Vyhlazuje jemné vrásky. 

Komentáře k produktu: Ryor dárková kazeta s denním, nočním a očním krémem

Komentovat