Miluji kosmetiku

Rose of Bulgaria dárková sada s tělovým balzámem, mýdlem a krémem na ruce

Rose of Bulgaria dárková sada s tělovým balzámem, mýdlem a krémem na ruce
Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.
Značka: ROSE OF BULGARIA
Kód zboží: 0201374
Expirace: 02/23
Cena:
150 Kč
5,88 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem 52 ks
Záložky

Popis produktu: Rose of Bulgaria dárková sada s tělovým balzámem, mýdlem a krémem na ruce

Dárková sada pro ženy s obsahem růžové vody. Obsah dárkové sady je: tělový balzám 330 ml, přírodní růžové mýdlo 100 g a krém na ruce 75 ml. Výrobní číslo: 00124003

Vyživující tělový balzám s obsahem růžové vody, která má vsoký obsah esenciálního růžového oleje. Je vhodný pro všechny typy pleti a také pro citlivou pleť. Dalšími účinnými látkami tělového balzámu jsou vitamín E a extrakt z rozmarýnu. Mléko intenzivně hydratuje, zklidňuje, zjemňuje a má antialergické účinky. Po použití je pokožka těla jemná a hydratovaná. 

Přírodní růžové mýdlo s peelingovým efektem, které obsahuje 100% rostlinného kokosového oleje. Je vhodné na jemnou i citlivou pokožku. Dále obsahuje také částečky sušených květů, které působí exfoliačně. Mýdlo je také obohaceno o glycerin a krásnou relaxační vůni. Je vhodné pro každodenní použití.

Krém na ruce s obsahem růžové vody s extrémně vysokým obsahem esenciálního růžového oleje. Působí antibakterálně a také zklidňuje. Dalšími hojivými a hydratačními složkami v krému jsou: výtažek z měsíčku lékařského. výtažek z rozmarýnu, mandlový olej a glycerin. Díky nim je pokožka na rukou chráněná a hydratovaná. Krém dodává neopakovatelný pocit pohodlí a pružnosti pokožky. 

 

Komentáře k produktu: Rose of Bulgaria dárková sada s tělovým balzámem, mýdlem a krémem na ruce

Komentovat