Miluji kosmetiku

Dr. Santé Sada Macadamia šampon+kondicionér+mýdlo

Značka: DR SANTE
Kód zboží: 0302810
Expirace: 10/20
Cena:
75 Kč
2,94 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem (8)
Záložky

Popis produktu: Dr. Santé Sada Macadamia šampon+kondicionér+mýdlo

Sada obsahuje: Šampon 250 ml + kondicionér 200 ml + mýdlo 100 g

Šampon s makadamiovým olejem a keratinem pro oslabené vlasy. Olej je bohatý na mastné kyseliny, které vyhlazují vlasy a pronikají hluboko do jejich struktury. Dále obnovuje lipidovou vrstvu vlasů. Chrání vlasy před škodlivými účinky vnějších faktorů a keratin vlasy obnovuje a proniká do poškozených částí. Vlasy posiluje a zabraňuje jejich lámavosti. Šampon účinně zvlhčuje a zanechává zdravý vzhled vlasů. Doporučujeme nanést na mokré vlasy, napěnit a následně opláchnout.

Kondicionér, který je vhodný pro rekonstrukci a ochranu vlasů. Je vhodný zejména pro oslabené vlasy. Makadamový olej je vhodný na mastné kyseliny, které pronikají hluboko do vlasu, kde ho vyhladí. Oleje chrání vlas neviditelným filtrem. Keratin doplňuje poškozené části vlasu a pomáhá proti třepení vlasů. Kondicionér dodá vlasům pružnost, měkkost a usnadňuje jejich rozčesávání. 

Toaletní mýdlo s výtažem modrého Irisu a arganového oleje. Šetrně pečuje o pokožku a efektivně ji čistí. Zanechává na ní příjemnou vůni. Použití: Mýdlo napěňte na vlhké pokožce, pokožku mýdlem umyjte a následně smyjte vodou.  

Komentáře k produktu: Dr. Santé Sada Macadamia šampon+kondicionér+mýdlo

Komentovat