Miluji kosmetiku

Bione Cosmetics sérum na mastné vlasy cannabis - 215ml

Značka: BIO BIONE cosmetics
Kód zboží: 0302852
Kód EAN: 2000151390027
Expirace: 12/21
Cena:
116 Kč
4,55 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem 20 ks
Záložky

Popis produktu: Bione Cosmetics sérum na mastné vlasy cannabis

Vlasové sérum proti mastění vlasů a proti lupům. Pokud máte zvýšené množství kožního tuku na vlasové pokožce, jedná se o výtečné prostředí, kde se množí řada mikoorganismů a kvasinek. Ty mohou způsobit kožní podráždění či lokální záněty. Důsledkem je nadměrná tvorba lupů, vypadávání vlasů či jejich zápach. Sérum obsahuje unikátní komplex sirné aminokyseliny, který prokazatelně omezuje mazotok a snižuje mastění vlasů. Omezuje životní prostředí, které je vhodné pro kvasinky a mikroby. Při pravidelném používání docílíte snížení mastění vlasů. Sníží se tvorba lupů, seborea, zápach vlasů a sníží se také vypadávání vlasů. Pro co nejlepší výsledky doporučujeme používat spolu s tímto výrobkem také vlasový šampon proti mastění vlasů. 

Použití: Vlasy odhrňte a naneste přípravek přímo na vlasovou pokožku. Vmasírujte do pokožky. Tuto proceduru opakujte pravidelně a to vždy po umytí vlasů - po dobu 1-2 měsíců. Neaplikujte přímo na vlasy. Pouze na pokožku hlavy. Masáž provádějte pečlivě. Před použitím lahličku protřepejte!

BIONE COSMETICS - ŘADA CANNABIS

  • Řada je určena pro normální, suchou, citlivou až problematickou pleť.
  • Produkty z řady Cannabis obsahují nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. Tím dodává kosmetice unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů a fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů a karotenoidů a chlorofylů. Olej i extrakt rostliny Cannabis se v lidovém léčitelství s oblibou používají pro své údajné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti. Údajně pozitivně působí na různé dermatitidy, atopický ekzém, lupénku, akné či opary. Vykazují uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním. Jsou doplněny o vitamín B8 - inositol, vitamín "mládí, vitality a zdraví" s výbornými antioxidačními a biostimulačními účinky.
  • Karnosin brání glykaci bílkovin a tím udržuje pokožku "stále mladou".
  • Bambucké máslo s přírodními UV filtry, cenný mandlový, růžový a makadamiový olej, panthenol, allantoin, glycerin, vitamín E a regenerační protivráskový oleoamin zajišťují dokonalou hydrataci pleti.
  • Pravidelným používáním produktů z řady Cannabis bude pleť vláčná, vypnutá spolu s hedvýbným leskem.
  • Vyrobeno na bázi lipofilní akrylátové matrice. Tím je oproti jiným dosaženo minimalizace dráždivých neionogenních emulgátorů. S lehkou "zelenou" bezalergenní parfemací. 
  • Výrobky neobsahují žádné volné přímé ropné uhlovodíky, silikony, parabeny, tenzidy SLS a SLES.
  • Vyrobeno v BIO kvalitě.

 

Komentáře k produktu: Bione Cosmetics sérum na mastné vlasy cannabis

Komentovat