Miluji kosmetiku

Dr. Santé Detox Hair kondicionér na vlasy s aktivním uhlím z bambusu - 200ml

Značka: DR SANTE
Kód zboží: 0302788
Expirace: 07/22
Cena:
51 Kč
2 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem (35)
Záložky

Popis produktu: Dr. Santé Detox Hair kondicionér na vlasy s aktivním uhlím z bambusu

Kondicionér hydratuje a vyhlazuje vlasy po celé jejich délce. Zvýrazňuje jejich přirozený lesk a dodává jim krásný vzhled. Zabraňuje zamotávání vlasů a zjednodušuje jejich úpravu. Vlasy se lépe rozčesávají a jsou hedvábně jemné na dotek. 

Použití: Kondicionér naneste na vlhké umyté vlasy. Nechte chvíli působit. Následně důkladně smyjte vodou.

Toxiny přítomné v okolním prostředí velmi nepříznivě působí na vlasy. Prach, výpary a kouř se usazují na vlasech a pokožce hlavy, čímž vystavují vlasový stvol i vlasový folikul systematické destrukci. Vlasy se začnou lámat a ztrácejí lesk. Mohou se objevit problémy s lupy a vlasy mohou začít dokonce nadměrně vypadávat. Mimořádně nepříznivý vliv na vlasy má životní prostředí ve velkoměstech. Vlasy se mohou stát až několikanásobně citlivějšími na vnější vlivy.  

Řada přípravků Detox Hair, jejímž základem je aktivní uhlí z bambusu, je speciálně vyvinutá na detoxikaci vlasů a pokožku hlavy. Zajišťuje hloubkovou očistu od ekotoxinů a škodlivých mikroskopických částic. Aktivní uhlí z bambusu funguje jako vysoce účinná houba, která absorbuje toxiny a nečistoty a doslova vytahuje škodlivé látky z vlasů a pokožky hlavy.

Citronový esenciální olej osvěžuje a zpevňuje vlasy. Olej ze semen rostliny Inca Inchi obsahuje mastné kyseliny, které zabraňují lámání vlasů, pomáhají předcházet roztřepeným konečkům a dodává vlasům zářivý lesk. Komplex rostlinných aminokyselin posiluje vlasy, zvyšuje jejich ochranu při různých procedurách v kosmetickém salonu či doma. Odstraňuje z vlasů statickou elektřinu. 

Komentáře k produktu: Dr. Santé Detox Hair kondicionér na vlasy s aktivním uhlím z bambusu

Komentovat