Miluji kosmetiku

Dr. Santé Anti Hair Loss sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ

Dr. Santé Anti Hair Loss sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ
Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.
Značka: DR SANTE
Kód zboží: 0203514
Expirace: 03/23
Cena:
110 Kč
4,31 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem 56 ks
Záložky

Popis produktu: Dr. Santé Anti Hair Loss sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ

Sada obsahuje: šampon 250 ml, kondicionér 200 ml, tuhé mýdlo 100 g

Šampon stimulující růst vlasů. Je vhodný pro oslabené vlasy, které jsou náchylné k padání. Aktivní receptura obsahuje aminokyselny, minerály, vitamíny a proteiny, které ošetřují vlasy od kořínků až ke konečkům. Napomáha regeneraci vlasů a přitom je jemně a šetrně myje a čistí. Doporučujeme používat spolu s dalšími výrobky této řady a to pro maximální a viditelné výsledky. 

Kondicionér, který je vhodný pro vlasy náchylné k vypadávání. Poskytuje jim přirozenou péči díky čemuž budou vlasy zdravé, silné a chráněné před vypadáváním. Aktivní receptura obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály a proteiny, které ošetřují vlasy od kořínků až ke konečkům. Chrání vlasy před mechanickým a chemickým poškozením. Doporučujeme používat spolu s dalšími výrobky této řady a to pro maximální a viditelné výsledky.   

Krémové mýdlo s obsahem blahodárného bambuckého másla, jemně čistí a vyživuje pokožku. Je vhodné na obličej i tělo a jeho použití je nejvhodnější na suchou až velmi suchou pokožku. Je skvělým pomocníkem pro zimí měsíce, kdy bývá pokožka velmi suchá a popraskaná.

Komentáře k produktu: Dr. Santé Anti Hair Loss sada (šampon, kondicionér a mýdlo) CZ

Komentovat