Miluji kosmetiku

Venita Multi Color 0%Ammonia barva na vlasy - 100ml

Značka: VENITA
Kód zboží: 0302587
Cena:
43 Kč
1,69 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Záložky

Odstíny produktu: Venita Multi Color 0%Ammonia barva na vlasy

Popis produktu: Venita Multi Color 0%Ammonia barva na vlasy

Barva na vlasy obohacená přírodními oleji - arganovým a makadamiovým. Díky tomu zajistí vlasům výživu, a hydrataci již během barvení. Vlasy budou po barvení lesklé a hebké. Barva neobsahuje amoniak, silikony nebo parabeny. V balení je 50 ml aktivátor + 50 ml barvícího krému (+ ochranné rukavice a návod k použití)

Barva na vlasy, která zanechá ve vlasech nádherný sytý odstín a oslnivý lesk. Receptura je obohacena o složky, které chrání strukturu vlasů a zároveň o ně pečují. Perfektně kryje šediny. 

Upozornění: Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, nebo jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů, či jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento výrobek obsahuje složky, které mohou vážně podráždit oči a dokonce způsobit jejich trvalé poškození. Pokud se produkt dostane do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud musíte mít při aplikaci nasazené kontaktní čočky a výrobek se dostane do očí, vyjměte nejprve kontaktní čočky, potom oči okamžitě vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Výrobek nevdechujte ani nepožívejte. Zamezte nadbytečnému kontaktu s kůží.

V průběhu barvení: Pokud ucítíte dráždění, pálení a/nebo objeví-li se vyrážka, okamžitě přípravek vypláchněte a přerušte aplikaci. Může se jednat o předzvěst mnohem vážnějších reakcí. Před dalším použitím barvy na vlasy se poraďte s lékařem a řiďte se jeho doporučením. Rychle se šířící kožní vyrážku, závratě nebo slabost, problémy s dýcháním a/nebo svědění očí/tváře, přípravek ihned vypláchněte a VYHLEDEJTE OKAMŽITOU LÉKAŘSKOU POMOC. Kontaktujte výrobce. VYSKYTNOU-LI SE U VÁS PO OBARVENÍ NEBO V PRŮBĚHU NÁSLEDUJÍCÍCH DNŮ problémy jako například svědění pokožky hlavy nebo kůže, vyrážka na pokožce hlavy nebo na kůži, otoky v okolí očí/na tváři, puchýře a/nebo mokvání pokožky hlavy nebo kůže, vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc a kontaktujte výrobce.

 

 

Komentáře k produktu: Venita Multi Color 0%Ammonia barva na vlasy

Komentovat