Miluji kosmetiku
HLEDÁME ZAMĚSTNANCE na poloviční úvazek - na pozici obsluha eshopu. Podmínkou je výborná znalost kosmetiky a počítače. Nástup možný v březnu 2018. Pracovní doba: pondělí-pátek: 11:00-15:00 nebo 15:00-19:00. Sobota 10:00-12:00. Místo výkonu práce: Za Valem 1497/10, Praha 4. Své životopisy zasílejte na email: lucona@post.cz 
 
Už 19 let dovážíme na území ČR řadu značek, zejména Golden Rose, Delia, Rose of Bulgaria, Biofresh, Ocean, Joko Cosmetics a další. Nyní spouštíme již 3. verzi eshopu, zároveň máme dobrou zprávu pro naše pražské zákazníky, jelikož máme otevřenou další reprezentační prodejnu a zároveň výdejní místo v Praze (Za Valem 1497/10, Praha 4) - kousek od IKEMu na Vídeňské. Centrálu máme v Liberci, kde je i výdejní místo pro osobní odběr zdarma. 
 
Vítáme Vás na našem novém eshopu! Jelikož se eshop s řadou zajímavých funkcí dělal "na míru", mohou se na začátku vyskytnout nějaké chyby, které se budeme snažit co nejdříve odstranit. Co se týče zajímavých funkcí, uvidíte u nás nejen stav skladových zásob (a to jak ve skladu v Praze, tak i v Liberci), ale také uvidíte datum spotřeby jednotlivých výrobků. Což je velkým plusem nejen pro Vás, ale i pro ty, kterým budete chtít pořídit nějaký kosmetický dárek. Máte jistotu, že zakoupená kosmetika bude čerstvá! Díky viditelnému datu spotřeby můžete nakupovat klidně již dlouho dopředu a budete mít jistotu, že se kosmetika nestihne zkazit. Případné dotazy a připomínky rádi přivítáme. Jednotlivé funkce eshopu zprovozňujeme postupně. Zanedlouho bude možný nákup i pro kosmetické salony, prodejny a další velkoobchodní odběratele - a to samozřejmě za velkoobchodní ceny. Zákazníci, kteří jsou registrovaní v původním eshopu prosíme, aby se zde na novém eshopu zaregistrovali znovu. Eshop by měl být zcela v provozu koncem března 2018. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a věříme, že si náš nový eshop oblíbíte! 
 
K objednávce nad 500 Kč obdržíte vzorek parfému Rose of Bulgaria 2ml - ZDARMA. Platí až do vydání zásob. 
Ke každé objednávce jsou pak samozřejmostí nějaké vzorky na vyzkoušení ZDARMA, dle toho co máme momentálně k dispozici.
 
Nad 1500,- máte u nás dopravu ZDARMA!

 

Akční zboží

Doporučujeme