Miluji kosmetiku

Delia Cosmetics henna eyebrow tint - prášková barva na obočí - 2 g

Delia Cosmetics henna eyebrow tint - prášková barva na obočí
Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.
Značka: DELIA COSMETICS
Kód zboží: 0100093
Cena:
24 Kč
0,98 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 24.6 Kč
Záložky

Odstíny produktu: Delia Cosmetics henna eyebrow tint - prášková barva na obočí

Popis produktu: Delia Cosmetics henna eyebrow tint - prášková barva na obočí

Prášková barva, která je určená pro zbarvení obočí. Je vhodná na klasické domácí použití, bez nutnosti návštěvy salonu. Balení obsahuje 2g sáček s aktivárorem + 2g sáček s práškem.

Zkušební test: Malé množství henny smíchejte s malým množstvím 3% emulze v poměru 1:1. Naneste na malou plochu pokožky na vnitřní straně lokte nebo za uchem. Po 15 minutách opláchněte. Pokud se do 24 hodin nedostaví alergická reakce na pokožce, můžete zahájit barvení obočí.

Použití: Obočí musí být dokonale čisté. Přípravek nanášejte ihned po připravení. Doba barvení je 5-10 minut. Čím delší doba barvení je, tím vede k tmavějšímu výslednému odstínu. Míchejte v poměru 1:1.

Bezpečnostní pokyny: Může způsobovat těžké alergické reakce. Proveďte vždy před použitím test na alergii. Proveďte i tehdy, pokud jste přípravek v minulosti používali. Řiďte se instrukcemi v návodu. Tento výrobek není vhodný pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou mlže zvýšit riziko alergie. Neprovádějte barvení pokud máte poškozenou či problematickou pokožku. Použijte rukavice! Zamezte styku s očima. V případě vniknutí okamžitě vypláchněte vodou. 


 

Komentáře k produktu: Delia Cosmetics henna eyebrow tint - prášková barva na obočí

Komentovat