Miluji kosmetiku

Delia Cosmetics Cameleo Keratin pro poškozené vlasy dárková sada

Značka: DELIA COSMETICS
Kód zboží: 0203102
Expirace: 03/22
Cena:
208 Kč
8,16 €*
* Přepočítáno dle aktuálního kurzu 1 € = 25.5 Kč
Praha: skladem (3)
Záložky

Popis produktu: Delia Cosmetics Cameleo Keratin pro poškozené vlasy dárková sada

Dárková sada obsahuje: šampon 250 ml + kondicionér 200 ml + vlasové sérum 55 ml

Šampon, který neobsahuje sůl a je vhodný především pro výrazně poškozené vlasy. Jemně vlasy umyje a udržuje přirozenou ochrannou bariéru. Složka Biomimetický Kerestore 2.0 TM keratin v šamponu napomáhá k regeneraci poškozených vlasů, jelikož se vstřebává do nejslabšího vlasového místa a účinně doplní jeho strukturu. Vaše vlasy budou po umytí hebké a lesklé. 

Bezolejový kondicionér pro zničené vlasy má okamžitý účinek. Poskytuje vyjímečně jemnou péči o vlasy. Aktivní keratin přestavuje vlasovou strukturu a tím vlasy do hloubky regeneruje. Kondicionér působí také jako tepelná ochrana vlasů, usnadňuje rozčesávání a vlasy vyhlazuje, dodává jim jemnost, pružnost a zdravý lesk. Pro dosažení těch nejlepších výsledků používejte oba produkty společně. Nejprve vlasy umyjte šamponem a následně jim dodejte výživu kondicionérem.

Hedvábné sérum na poškozené a slabé vlasy s arganovým olejem. Intenzivně regeneruje, chrání jemnou strukturu vlasů proti teplu, hydratuje, zabraňuje třepení konečků, vlasy posiluje a dělá je lesklejší.

 

Komentáře k produktu: Delia Cosmetics Cameleo Keratin pro poškozené vlasy dárková sada

Komentovat